УКРАЇНА

ГПУ заявляє про обшуки 8 приміщень фігурантів справ Євромайдану

УКРАЇНА/ГПУ заявляє про обшуки 8 приміщень фігурантів справ Євромайдану
Зберегти
Вигляд

В рамках розслідування кримінальних проваджень щодо подій Євромайдану Генеральна прокуратура України проводить обшуки у 8 приміщеннях, які мають відношення до фігурантів справ.

Обшуки проходять у приміщеннях, які мають відношення в тому числі до екс-глави адміністрації президента Андрію Клюєву і екс-заступника секретаря РНБО Володимира Сівковича, уточнили в Генпрокуратурі.

«Сьогодні в рамках кримінального провадження проведено ряд обшуків в приміщеннях, які належать до власності колишніх високопоставлених чиновників режиму Януковича. Обшуки тривають зараз. Йдеться про 8 об'єктів», – сказала прокурор Генпрокуратури Ольга Коріняк.

За її словами, поки прокуратура може сказати тільки про проведення обшуків у Клюєва та Сівковича.

«Але йде мова про провадження, пов'язані з майданівськими подіями, і про співучасть не тільки зазначених осіб», – сказала вона.

Прокурор також зазначила, що інформація про нібито обшуки у лідера Радикальної партії Олега Ляшка була пов'язана з тим, що будинок, в якому проводився обшук, має загальний паркан з приміщенням, що належить Ляшко.

«Це тільки технічна ситуація, не помилка слідчого», – пояснила Корніяк.

Вона також додала, що за станом на даний момент ніхто не перешкоджав проведенню обшуків. Прокурор також не повідомила про те, що знайдено в ході обшуків.

Раніше прес-секретар генерального прокурора Лариса Сарган в коментарі Громадському повідомила, що слідчі проводять обшуки у будинках Клюєва та Сівковича.

Пов`язані новини