Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман завив, що для вирішення проблеми розмитнення автомобілів необхідно підходити системно, зокрема створювати умови для виробництва автомобілів світових автовиробників в Україні.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман завив, що для вирішення проблеми розмитнення автомобілів необхідно підходити системно, зокрема створювати умови для виробництва автомобілів світових автовиробників в Україні.

Про це Гройсман заявив під час години запитань до уряду 13 липня.

«З іншої сторони, давайте розробимо національне законодавство стимулювання виробництва автомобілів всередині країни. Давайте дамо для них просто ідеальні умови, щоб світові автовиробники до нас приходили і працювали», — зазначив Гройсман.

Він також додав, що найближчим часом проведе зустрічі з корпорацією «Єврокар» щодо розміщення додаткових виробничих потужностей в Україні.

За словами Гройсмана, вирішення проблеми вже завезених автомобілів на єврономерах потребує нової державної політики у митній сфері, яку необхідно розробити спільно з народними депутатами.

«Що стосується автомобілів на єврономерха. Зрозуміло, що ця проблема потребує законодавчого врегулювання і визначення нової політики з точки зору митних платежів, які сплачують українці за автомобілі», — додав Гройсман.

В той же час, Гройсман додав, що вважає, що протестувальників, які вимагають спрощення умов розмитнення автомобілів, використовують у політичних цілях опоненти влади.

Як повідомлялося, 12 липня в урядовому кварталі сталося ДТП за участі автомобіля народного депутата Павла Пинзеника та мітингувальника. Депутат заявив, що протестувальники напали на нього.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Три питання про «євробляхи»: чому протестують власники нерозмитнених авто? 

11 липня водії автомобілів на єврономерах у межах «Акції за захист і доступне розмитнення» заблокували центр Києва. Учасники протестів заявили, що акція буде безстроковою.

Раніше очільниця комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна («БПП») зареєструвала у парламенті законопроекти, що зменшують акцизи на розмитнення автомобілів, зареєстрованих в інших державах.

Нагадаємо, що 4 лютого у Києві власники авто на єврономерах вимагали спростити розмитнення.

Влітку 2017-го стало відомо, що українців почали штрафувати за авто з іноземними номерами.

Поділитись: