Прем'єр-міністр Володимир Гройсман звинуватив мера Львова Андрія Садового в бездіяльності у вирішенні проблеми з вивезенням сміття з міста.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман звинуватив мера Львова Андрія Садового в бездіяльності у вирішенні проблеми з вивезенням сміття з міста.

Про це він написав в Facebook.

За словами Гройсмана, він мав телефонну розмову з Садовим, під час якої міський голова Львова повідомив, що полігони в інших містах відмовляються приймати львівське сміття попри попередні домовленості.

«Вразив мене один факт. Пан Андрій сказав, що говорив уже з усіма міськими головами - усі відмовляються. Але на моє питання, з ким і коли він говорив на цю тему останній раз, відповів, що говорив з Київським головою Віталієм Кличком... десь 1,5 місяці тому!», — заявив Гройсман.

Прем’єр розкритикував очільника Львова та додав, що «пан Андрій мав би розпочати сам вирішувати цю проблему, а не шукати знову, хто йому заважає».

Раніше Садовий попередив про надзвичайний стан у Львові через сміття. Він зауважив, що не всі львів’яни є прихильниками партії «Самопоміч», головою якої він є і закликав не політизувати питання відходів. 

Також мер Львова Садовий заявив, що прокуратура готує йому підозру.

Генпрокурор Юрій Луценко пояснив, що Садового можуть притягнути до відповідальності за «халатність», яка призвела до пожежі на території Грибовицького сміттєвого полігону у Львові, у результаті якої загинули 3 людини.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: