Усі полігони, з якими співпрацювали перевізники щодо вивезення сміття зі Львова, заблоковані, заявив мер міста Андрій Садовий.

Усі полігони, з якими співпрацювали перевізники щодо вивезення сміття зі Львова, заблоковані.

Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий у Facebook.

Садовий заявив, що існує дуже серйозна екологічна небезпека для міста. За його словами, після останнього візиту прем’єр-міністра, питання сміттєвивезення було вирішене, однак наразі ситуація погіршилась.

«Останніми тижнями ми зіткнулися з системною відмовою полігонів приймати сміття зі Львова. На сьогодні понад 25% контейнерних майданчиків переповнені кількатижневою нормою відходів», — сказав він.

Міський голова зазначив, що останніми, з ким Львів підписав договір про виведення відходів, був приватний полігон у місті Покровську Донецької області. Однак, власник полігону повідомив, що змушений розірвати угоду «через тиск з боку державних структур».

Садовий наголосив, що не всі львів’яни є прихильниками партії «Самопоміч», головою якої він є.

«Не потрібно карати всіх львів’ян через те, що комусь не подобається позиція партії, яку я очолюю», — додав він.

Раніше мер Львова Садовий заявив, що прокуратура готує йому підозру. Генпрокурор Юрій Луценко пояснив, що Садового можуть притягнути до відповідальності за «халатність», яка призвела до пожежі на території Грибовицького сміттєвого полігону у Львові, у результаті якої загинули 3 людини.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: