Світ

Громадяни Південної Кореї вирушили до КНДР на першу за 65 років зустріч з родичами

20 серпня, 2018 19:20
Світ/Громадяни Південної Кореї вирушили до КНДР на першу за 65 років зустріч з родичами
Зберегти
Вигляд
Група з 89 громадян Південної Кореї вирушила до Корейської Народно-Демократичної Республіки на першу за 65 років зустріч з родичами 20 серпня.

Група з 89 громадян Південної Кореї вирушила до Корейської Народно-Демократичної Республіки на першу за 65 років зустріч з родичами 20 серпня.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Майже всі учасники зустрічі — люди, яким більше 80 років. Найстаршому чоловікові 101 рік.

Група з 89 громадян Південної Кореї вирушила до Корейської Народно-Демократичної Республіки на першу за 65 років зустріч з родичами 20 серпня 2018 року. Фото: EPA-EFE/JEON HEON-KYUN

Зустрічі проведуть в північнокорейському туристичному регіоні Кимгансан, що на південному сході країни.

Це перша зустріч після 2015 року.

До цього з 2000 року організовували 20 зустрічей розділених сімей. За цей період понад 130 тисяч громадян Південної Кореї подали заяву про бажання відвідати своїх родичиків з КНДР. Багато з них вже померли, не дочекавшись зустрічі.

Раніше Пхеньян та Сеул домовилися організувати возз’єднання родин, які були розділені корейською війною.

Нагадаємо, у квітні 2018 вперше глава КНДР Кім Чен Ин зустрівся з президентом Південної Кореї Мун Чже Іном у демілітарізованій зоні.

Кім Чен Ин та президент Мун Чже Ін підписали договір, що формально поклав край Корейській війні, що тривала 1950-1953-го року.

Кім Чен Ин назвав зустріч «моментом початку нової історії ери і світу». Зустріч стала третьою після закінчення війни в Кореї, проте обидва попередніх саміти відбувалися в Пхеньяні.

Пов`язані новини