Громадське покаже фільм власного виробництва «Етапом через пів-Землі: Історія ув'язнення Сенцова і Кольченка» у межах Форуму видавців у Львові 23 вересня.

Громадське покаже фільм власного виробництва «Етапом через пів-Землі: Історія ув'язнення Сенцова і Кольченка» у межах Форуму видавців у Львові 23 вересня.

Переглянути фільм можна буде у кінопалаці «Коперник» о 16:30 у неділю, 23 вересня.

Також у глядачів буде можливість взяти участь у дискусії з авторами фільму.

Українського режисера Олега Сенцова та активіста Олександра Кольченка затримали в Криму 10 травня 2014 року. Їх звинуватили в підготовці терактів, засудивши Кольченка до 10, а Сенцова — до 20 років позбавлення волі. 

У березні журналісти Громадського телебачення побували у ключових містах на шляху їхнього етапу і дізналися, у яких умовах утримують кремлівських політв'язнів, та як і хто на це впливає.

19 вересня у Львові розпочався 25-й міжнародний Форум видавців, центральною темою якого є «Ринок свободи».

21 вересня російська правозахисниця Зоя Свєтова повідомила, що провела одиночний пікет під Адміністрацією президента Росії на підтримку українського політв'язня Олега Сенцова, який голодує 131 у російській колонії.

#FreeSentsov: Читайте усі заяви та новини стосовно Сенцова.

Нещодавно стало відомо, що український політв'язень Олександр Кольченко провів 3 дні у штрафному ізоляторі Копейської колонії у Челябінській області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Розумію, що Сашко вже в Крим не повернеться» — інтерв'ю з матір'ю Кольченка

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Справа Сенцова-Кольченка: як створювали образ «терористів»

Зазначимо, у Росії та в анексованому Криму утримують 64 українських політв'язня, 27 яких перебувають на території Росії.

58 — затримані у Криму чи у справах, пов'язаних з Кримом. Ці цифри не враховують в'язнів, що утримуються на території самоназваних республік.

 

 

 

 

 


 

Поділитись: