Сьогодні, 14 серпня, о 19:00 у Facebook hromadske відбудеться обговорення роману Софії Андрухович «Амадока». Ця подія стане першою у форматі «Книжкового клубу», яку hromadske організовує разом із «Видавництвом Старого Лева».

В обговоренні візьмуть участь сама авторка та літературна критикиня Марія Бліндюк. Поставити свої запитання чи залишити коментар можна буде незадовго до обговорення або ж безпосередньо під час нього. Долучайтеся до події в Facebook, щоб не пропустити.

Софія Андрухович — українська письменниця, перекладачка та публіцистка. Авторка семи книг, серед яких одна — дитяча. Роман Софії Андрухович «Фелікс Австрія» перекладений шістьма мовами та екранізований (фільм «Віддана» вийшов у прокат на початку цього року, режисерка — Христина Сиволап).

«Амадока» — довгоочікуваний роман авторки, над яким вона працювала останні 6 років, виданий у 2020 році «Видавництвом Старого Лева». У центрі його сюжету історія чоловіка, якого з війни на Сході України привозять до Києва у військовий шпиталь. Головного героя без пам’яті та з понівеченим обличчям знаходить жінка, яка вважає його своїм загубленим чоловіком і береться відновлювати його спогади. У розмовах і розповідях постають інші часові пласти, у яких ідеться про Голокост, Розстріляне Відродження, хасидів і навіть Григорія Сковороду. 

Обговорення книжки відбудеться у студії hromadske наживо — до Софії Андрухович долучиться літературна критикиня та журналістка Марія Бліндюк. Свої запитання зможуть поставити всі охочі — долучитися можна телефоном чи в коментарях під трансляцією.

До 21 серпня роман «Амадока» можна придбати зі знижкою у 20% завдяки промокоду «hromadske» на сайті або в книгарнях-кав'ярнях «Видавництва Старого Лева» (Львів, Київ, Дніпро, Одеса) за умови реєстрації у системі лояльності — Спільноті Старого Лева.

hromadske є партнером «Видавництва Старого Лева».

Поділитись: