Карантин — час дізнаватися нове. Ми вирішили використати його для знайомства з українською електронною музикою. hromadske запускає серію онлайн-вечірок «Закрита сцена», під час яких у вас буде можливість познайомитися з вітчизняними проєктами й ініціативами у царині нічного життя й послухати наших виконавців.

Розпочинаємо вже цієї п’ятниці з apipad.live — веб-інструменту для діджеїнґу, яким може скористатися кожен. Поговоримо з його творцями Сашею Поляковим і Андрієм Яковенком, а по 20:30 послухаємо сети музикантів Саші Вері і Анни Хвиль, а також редакторки Лізи Корнійчук і нашого журналіста Влада Головка. Долучайтеся до події у Facebook.

Apipad дозволяє використовувати контент з YouTube, SoundCloud і Vimeo одночасно в декількох віконцях, програвати треки з певної точки або обираючи лише один його фрагмент, повторювати його, змінювати гучність тощо. Інструмент доступний на сайті з посиланням apipad.live.

Коротко про учасників вечірки, чиї домашні сети можна буде послухати й подивитися в трансляції: 

Саша Вері (Поляков) — музикант, екоактивіст і кросдисциплінарний митець з Луганська. Саша є одним із творців інструменту apipad-live й ініціативи захисту довкілля The Ecoverts, а також співорганізатором благодійних вечірок H Session. Його музика виходила на лейблах СИСТЕМА, ШЩЦ, Bio Future Laboratory. Як музикант і діджей він брав участь у рейвах Cxema та вечірках в Otel’, Szpitalna 1, MetaCulture тощо. Музику Саші Вері можна послухати у SoundCloud

Анна Хвиль — музикантка та кінокомпозиторка з Києва. Анна виступає під іменем unwavemenot, створює музику з польових записів, курує екоакустичними воркшопами з дослідження звукових ландшафтів міста. Вона написала саундтрек до фільмів «Заповідник Асканія» та «Понад Стіксом». Музику Анни Хвиль можна послухати у SoundCloud

Ліза Корнійчук — мистецтвознавиця й головна редакторка газети про культуру ВОНО. Ліза працює з текстами та зовсім не працює зі звуком. Це помітно у сеті, тему якого вона визначила як «ностальгію за часами, у яких ми не жили». Він складається з пісень, що важко розчути за асоціаціями або спогадами, які вони навіюють. Цей сет на Apipad став для Лізи першим досвідом міксування, на підготовку до якого вона витратила пів дня.

Влад Головко — журналіст і редактор соцмереж hromadske. У своєму сеті спробує скинути напругу від перевантаження інформацією на роботі, дозволить собі посміятися над серйозним і поставить декілька композицій своїх друзів.

Приєднуйтеся до вечірньої студії «Нині вже» о 18:00, вечірка розпочнеться відразу опісля!

Поділитись: