Нічні клуби Берліна були змушені закритись через карантин, уведений у зв’язку з епідемією коронавірусу SARS-CoV-2.

Аби не втрачати заробіток і зберегти клубну культуру німецької столиці, заклади щовечора влаштовують стрими виступів своїх діджеїв.

Для цього вони створили окремий вебсайт «United We Stream» («Об’єднавшись, стримимо»), де з 19:00 до 00:00 за місцевим часом стримлять виступи берлінських діджеїв.

На сайті зазначається, що через закриття закладів без роботи й заробітку лишилися близько 9 тисяч співробітників, а також десятки тисяч виконавців, які «доповнюють ідентичність Берліна».

Там також закликають до щомісячних пожертв на розвиток платформи в розмірі від 10 до 30 євро, аби вона могла продовжувати існування.

«Усі заробітки від стримів передадуть до благодійного фонду, який підтримує клуби та організаторів заходів, що перебувають у скруті», — зазначається в повідомленні.

Виглядають стрими десь так (обережно, відео на п'ять годин):

Кореспондентка видання Insider побувала на одному з таких «віртуальних рейвів». За її словами, «все, що мені хотілося робити, — це дивитися на екран, а не насолоджуватися часом і слухати музику».

«Я вимкнула стрим через годину. Мій висновок однозначний: це взагалі не те саме, що й справжній клуб — незалежно від того, як би ви не намагалися повторити його атмосферу», — підсумувала авторка.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Поділитись: