УКРАЇНА

Громадське.Стіна #3: волонтери

8 серпня, 2018 16:52
УКРАЇНА/Громадське.Стіна #3: волонтери
Зберегти
Вигляд
На стіні — бус із тризубом на дверях і написом «Тихесенько, я свій». У ньому — городина, молоко, сало, вареники, пиріжки і волонтерка з гітарою. Таке зображення на стіні Громадського намалювали волонтери, які допомагають військовим на фронті.

Олексій Біда, Юлія Кішенко та Юлія Зуброва вже кілька років їздять на передову, допомагаючи не лише військовим, але і місцевим жителям. Разом з художником Володимиром Кузнєцовим вони малювали й співали про те, хто такі волонтери, чому не треба додавати корицю в пиріжки з яблуками та як зміниться життя після війни.

«Громадське.Стіна» — спільний проект Громадського й художника Володимира Кузнецова. Його фреску «Коліївщина. Страшний суд», яку він створив у 2013 році для виставки «Велике і величне» в «Мистецькому Арсеналі», без попередження зафарбували за розпорядженням тогочасної директорки арсеналу Наталії Заболотної ще до відкриття.

Громадське вирішило надати художнику простір для висловлювання, і тепер Володимир розписує стіни в нашій редакції разом із гостями, обговорюючи важливі для нас і нашої аудиторії теми: українські політв'язні в Росії, волонтерський рух, переселенці зі сходу, цензура — ми говоримо про це щодня, а відтепер говоритимемо ще й малюючи.

Перша стіна — про Олега Сенцова, Олександра Кольченка та інших українських політв'язнів.

Друга стіна — про переселенців зі сходу України.

Пов`язані новини