На 10-му Одеському міжнародному кінофестивалі увечері 20 липня оголосили переможців Національної конкурсної програми. У конкурсі брали участь 5 повнометражних стрічок і 10 короткометражок.

Кращим фільмом визнано картину «Тато - мамин брат» режисера Вадима Ількова, яка також отримала приз за кращу режисуру. Кращим короткометражним фільмом визнано стрічку «Секрет, Дівчинка і Хлопчик» Оксани Кузьміної. Спеціальну нагороду журі отримав фільм «Мої думки тихі» Антоніо Лукіча.

Володарями Гран-прі ОМКФ стали одразу два фільми: «Додому» Нарімана Алієва і «А потім ми танцювали» грузинського режисера Левана Акіна. За регламентом конкурсу, переможців у цій категорії обирають шляхом глядацького голосування.

У списку переможців в національному конкурсі кінофестивалю в номінації «Найкращий український повнометражний фільм» стала стрічка «Тато - мамин брат» режисера Вадима Ількова, якого також визнали переможцем в категорії «Найкраща режисерська робота».

Одеський кінофестиваль цього року проходив з 12 по 20 липня. Глядачі змогли побачити близько 100 фільмів з 40 країн світу.

Спеціальними гостями ОМКФ були, зокрема, французька акторка Катрін Деньов, яка отримала статуетку «Золотий Дюк» за внесок у кіномистецтво, і Роуз Макгавен, відома за роллю в серіалі «Всі жінки відьми».

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile