Вуличний художник Banksy створив нове графіті, на якому зображений хлопчик, який ротом намагається ловити сніжинки. Як і всі роботи Banksy, ця теж виявились неоднозначною. Сніжинки виявились попелом, який долітає до хлопчика від багаття. Роботу Banksy оприлюднив в Instagram.

Малюнок зроблений на стіні гаража: Banksy зняв роботу на камеру і спочатку показав хлопчика, який намагається ловити сніжинки. Згодом камера показує продовження графіті, яке ховається за рогом гаража.

Стає зрозуміло, що хлопчик ловить не сніжинки, а попіл від палаючого сміттєвого бака. В кінці відео камера піднімається над гаражем і фокусується на заводських трубах і викидах з них.

Раніше повідомлялось, що в Англії зник дорожній знак про Brexit, який намалював Banksy.

У червні в Торонто з виставки викрали картину художника Бенксі«Мисливці за візками», злочинця зафільмували на відео.

У 2017 році британський діджей проговорився, що за маскою Bаnksy ховається засновник гурту Massive Attack.

Бенксі — псевдонім англійського андерграундного художника графіті , політичного активіста та режисера, особа котрого не встановлена. Навколо його біографії та справжнього імені точиться багато суперечок. Згідно з найпоширенішими версіями, його справжнє ім'я — Роберт або Робін Бенкс.

Графіті Бенксі стали з'являтися на вулицях з початку 1990 років. Нині його роботи оцінюються у мільйони доларів і значно збільшують вартість нерухомості, на яких розміщені.

ЧИТАЙТЕ: Загадкова історія Banksy: графіті, слон і Massive Attack.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile