Американська компанія Hyperloop One запропонувала з’єднати системою високошвидкісних вакуумних тунелів три аеропорти Лондона.

Американська компанія Hyperloop One запропонувала з’єднати системою високошвидкісних вакуумних тунелів три аеропорти Лондона.

Про це повідомив гендиректор компанії Роб Ллойд, передає Independent.

Проект високошвидкісної залізниці ще перебуває у розробці, однак глава Hyperloop допустив, що тунелі можуть об’єднати аеропорти Хітроу, Гатвік та Станстед у «надзвичайно швидкий час».

«Думайте про це, як про переміщення між терміналами замість руху між аеропортами», — сказав Ллойд.

За оцінкою технічної дорадчої групи Hyperloop, дорога між Хітроу та Гатвіком займатиме 5 хвилин, а між Хітроу та Станстед — 7 хвилин. Згідно з маршрутами Google Maps, дорога між Хітроу та Гатвік машиною займає 40 хвилин.

Згідно з розрахунками, потяг Hyperloop One перевозитиме людей та вантаж зі швидкістю до 1080 кілометрів на годину.

Метою компанії є запровадження повноцінного функціонування вакуумних тунелів до 2021 року. Однак Департамент транспорту Британії заявив, що такий Hyperloop можуть втілити у життя навіть за два десятиліття.

Hyperloop  — це проект вакуумного потягу, який запропонував американкський винахідник та засновник компанії SpaceX Ілон Маск. Система Hyperloop діє на основі магнітів та турбін, які запускають капсули на повітряній подушці. Завдяки цьому потяги рухаються по вакуумних трубах з величезною швидкістю.

У 2016 році в Неваді  провели перше успішне випробування Hyperloop. Капсула всередині спеціальної труби змогла розігнатися до швидкості у 187 км/год за 1,1 секунди.

У березні 2017 року стало відомо про початок будівництва високошвидкісного поїзда Hyperloop у Каліфорнії. 

Дивіться також, як Hyperloop One провела перше тестування системи надшвидкісних перевезень у вакуумному середовищі.

Поділитись: