Поліція Лондона почала розслідування проти ілюзіоніста Девіда Блейна за заявою про зґвалтування.

Поліція Лондона почала розслідування проти ілюзіоніста Девіда Блейна за заявою про зґвалтування.

Про це повідомляє Daily Beast.

Із заявою до поліції звернулася британська модель Наташа Принс. Вона стверджує, що ілюзіоніст зґвалтував її влітку 2004 року.

Заява була подана в листопаді 2016 року, але відомо про це стало тільки зараз. Лондонська поліція запросила Блейна на бесіду, але він поки не надав свідчень. Усі звинувачення на свою адресу він відкидає і обіцяє співпрацювати з поліцією.

Наташа Принс розповіла, що познайомилася в Блейном в одному з клубів Лондона у 2004 році. Наступного дня він запросив її на вечірку. Там Блейн пригостив її коктейлем з горілкою і запросив в спальню. Принс погодилася, але, як вона зазначає, була впевнена, що мова йде про відверту бесіду, а не про секс. Вона попереджала Блейна, що повинна працювати вранці наступного дня, і збиралася незабаром піти з вечірки.

У спальні Блейн поцілував її і попросив допити келих. Вона випила і після цього відчула, як втрачає свідомість. Після цього Блейн зайнявся з нею анальним сексом. Коли вона прокинулася, то відчувала, що знаходиться під впливом якихось наркотиків.

Вона розповідає, що вирішила звернутися в поліцію не відразу після згвалтування, тому що до недавнього часу звинувачувала себе у тому, що трапилося, а також тому, що Блейн їй подобався як чоловік.

Принс у той момент був 21 рік. Модельну кар'єру вона закінчила в 24 роки. Зараз вона живе в Нью-Йорку і працює в сфері сучасного мистецтва.

11 жовтня голлівудського продюсера Харві Вайнштейна виключили зі складу Британської академії кіно після того,  як американська газета New York Times оприлюднила матеріал, у якому продюсера звинувачували у  сексуальних домаганнях.

Журналісти писали, що Вайнштейн домагався молодих актрис і співробітниць його кінокомпанії.

Після публікації New York Times, Анджеліна Джолі та Гвінет Пелтроу також звинуватили Вайнштейна у домаганнях і розповіли, коли це було. Пізніше голлівудська акторка Макгоун звинуватила продюсера Вайнштейна у зґвалтуванні.

ЧИТАЙТЕ: Тарантіно заявив, що знав про дії Вайнштейна по відношенню до жінок.

Наразі у Британії розслідують три нових епізоди сексуальних домагань з боку голлівудського продюсера Харві Вайнштейна. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: #ЯТакож: як жінки в США почали всесвітній флешмоб проти домагань

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: