Репер Каньє Вест (справа) та бізнесмен Ілон Маск
Фото:

Kanye West/Twitter

Глава компаній Tesla і SpaceX Ілон Маск, який раніше підтримав висунення репера Каньє Веста у кандидати на вибори президента США, передумав йому допомагати.

Так 5 липня Каньє написав у Twitter: «Ми повинні втілити надії Америки з вірою в бога, об'єднавши наше бачення та побудувавши наше майбутнє. Я балотуюся на посаду президента США». Ілон Маск прокоментував заяву так: «Я повністю тебе підтримую».

Після цього один з користувачів скинув бізнесменові посилання на новину, в якій йдеться про погляди Веста. Так, в інтерв'ю журналу Forbes музикант заявив, що підтримує заборону абортів і рух антивакцинаторів. Також Вест зазначив, що запропонував Маску очолити космічну галузь США.

«Здається, наші думки розходяться більше, ніж я припускав», — написав після цього Маск у Twitter, а потім видалив всі останні твіти про Каньє Веста зі свого профілю. 

Фото:

скріншот

5 липня Каньє Вест заявив, що збирається балотуватися в президенти США. Він не уточнив, у якому році це робитиме, але залишив хештег #2020VISION. Тепер же, вочевидь, точно відомо, що йдеться про 2020 рік.

У 2015 році Каньє Вест уже заявляв, що хоче балотуватися у президенти США у 2020 році.

На зустрічі з чинним президентом США Дональдом Трампом у 2018 році Вест казав, що можливо балотуватиметься у президенти у 2024 році. Тоді Трамп заявив, що «це може бути дуже добре».

Президентські вибори у США відбудуться у листопаді 2020 року.

Поділитись: