Світ

Імідж Росії під час ЧС формували фейкові новини — російський журналіст

16 липня, 2018 22:50
Світ/Імідж Росії під час ЧС формували фейкові новини — російський журналіст
Зберегти
Вигляд
lead
Імідж Росії, яка провела Чемпіонат світу з футболу 2018, у великій мірі формували фейкові новини та підбір інформації для висвітлення.

Імідж Росії, яка провела Чемпіонат світу з футболу 2018, у великій мірі формували фейкові новини та підбір інформації для висвітлення.

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському повідомив Кирило Мартинов, політичний оглядач російського опозиційного видання «Новая газета».

Відповідаючи на питання, чи змінився, на його думку, імідж Росії після проведення Чемпіонату світу з футболу, Мартинов сказав:

«Впадає в очі, що в Росію приїхали люди з тих країн, які від Росії максимально далеко — як географічно, так і політично. Якщо розібратися, це зовсім не виглядає як перемога російського політичного режиму, тому що мінімальна кількість людей приїхало з України, мінімальна кількість уболівальників приїхало з Польщі та з Великобританії і так далі».

«Я спостерігав на вулицях Москви, як проходили ці гуляння і святкування, дійсно величезна кількість людей приїхали з країн Латинської Америки, з якими нинішнє російське керівництво не встигло посваритися і ще, може бути, цього й не станеться...», — додав Мартинов.

Водночас, за його словами, на зміну іміджу Росії у контексті Чемпіонату могли сильно вплинути фейкові новини.

«Є різні точки зору, мені здається, все... що сталося з іміджем Росії можна описувати у логіці фейків. Тому що для однієї категорії людей ... був створений той образ Росії, який заснований на певній добірці фактів. І люди, які пишуть, що в Росії нормально пройшов Чемпіонат світу з футболу, вони всієї повноти картини не бачать», — наголосив журналіст.

Нагадаємо, на матчі 15 липня збірна Франції обіграла Хорватію з рахунком 4:2 та стала чемпіоном світу з футболу. Відтак, у Росії завершився Чемпіонат світу з футболу, який розпочався 14 червня.

Збірна України на Чемпіонаті світу з футболу не була представлена. Зазначимо, що Україна закликала не проводити ЧС з футболу в Росії, оскільки ця країна утримує політичних в'язнів та веде війну.

В Росії та в анексованому Криму утримують 64 українських політв'язня, 27 з яких перебувають на території Росії.

58 — затримані у Криму чи у справах, пов'язаних з Кримом. Ці цифри не враховують в'язнів, що утримуються на території самоназваних республік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чемпіонат, який ми (не)бойкотували: цифри і факти

Пов`язані новини