ENRU

Індія підвищить мита на 30 видів товарів зі США

Індія підвищить імпортні мита на 30 видів товарів зі США до 50% у відповідь на введення Вашингтоном імпортних мит на сталь і алюміній.

Про це повідомляє The Hindu.

Список товарів, на які підвищать мита, передали у Світову організацію торгівлі. Зокрема тарифи зростуть на сільгосппродукцію та вироби з металу. Таким рішенням Делі розраховує компенсувати 239 мільйонів доларів збитків.

Раніше країни ЄС підтримали запровадження мита на товари США.

Дональд Трамп ввів мита на імпорт сталі (25%) і алюмінію (10%). Підписані президентом розпорядження набули чинності 23 березня. З переліку країн тимчасово були виключені Мексика, Канада та ЄС.

31 травня Трамп скасував тимчасові виключення для сталі та алюмінію з ЄС, Канади та Мексики. У ЄС повідомили, що запровадять контрзаходи.

Євросоюз та Канада готувалися вирішувати питання запровадження американських мит на сталь та алюміній через механізми Світової організації торгівлі. Зокрема, країни вже направили туди свої скарги.

На початку червня стало відомо, що Євросоюз анонсував плани запровадити додаткові мита на 2,8 мільярди доларів американських товарів у відповідь на рішення Вашингтону запровадити тарифи на європейську сталь та алюміній.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Найпоказовіший момент»: як Трамп не порозумівся з лідерами G7 через митну політику