У відповідь на запровадження адміністрацією президента США Дональда Трампа мит на сталь та алюміній, влада Індії ухвалила рішення про встановлення додаткових тарифів на імпорт американської сталі, заліза та фермерської продукції.

У відповідь на запровадження адміністрацією президента США Дональда Трампа мит на сталь та алюміній, влада Індії ухвалила рішення про встановлення додаткових тарифів на імпорт американської сталі, заліза та фермерської продукції.

Про це повідомляє Reuters.

Таким чином індійський уряд долучився до Євросоюзу, Китаю та Канади щодо встановлення митних обмежень у відповідь на торговельну політику Дональда Трампа.

Серед товарів, на які Індія запровадить мита, зокрема, яблука, горіхи, вироби із заліза та сталі.

Крім цього, Індія направила скаргу до Світової організації торгівлі щодо нечесної торговельної політики США, зокрема через рішення цієї країни запровадити в односторонньому порядку мит на металургійну продукцію.

Нагадаємо, що 20 червня Єврокомісія остаточно затвердила мита на американський імпорт у відповідь на американські мита на сталь та алюміній. Зокрема, нові тарифні обмеження стосуватимуться американських товарів на загальну суму 2,8 мільярдів доларів.

14 червня країни Європейського союзу одностайно підтримали запровадження мит для товарів США як відповідь на запроваджені Америкою мита на сталь та алюміній. Після чого було потрібно рішення Єврокомісії.

Раніше Європейська комісія пропонувала 25% мита на американські товари, наприклад, соки, одяг, мотоцикли тощо.

Дональд Трамп ввів мита на імпорт сталі (25%) і алюмінію (10%). Підписані президентом розпорядження набули чинності 23 березня. З переліку країн тимчасово були виключені Мексика, Канада та ЄС.

31 травня Трамп скасував тимчасові виключення для сталі та алюмінію з ЄС, Канади та Мексики. У ЄС повідомили, що запровадять контрзаходи.

Євросоюз та Канада готувалися вирішувати питання запровадження американських мит на сталь та алюміній через механізми Світової організації торгівлі. Зокрема, країни вже направили туди свої скарги.

На початку червня стало відомо, що Євросоюз анонсував плани запровадити додаткові мита на 2,8 мільярди доларів американських товарів у відповідь на рішення Вашингтону запровадити тарифи на європейську сталь та алюміній.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Найпоказовіший момент»: як Трамп не порозумівся з лідерами G7 через митну політику

Поділитись: