У Чернівецькій області інфікування населення коронавірусом SARS-CoV-2 могло початися під час масового заходу, який там проводили.

Про це в етері hromadske повідомив голова чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук.

«Був масовий захід, де була велика кількість людей, і епідеміологи вважають, що саме звідти воно пішло», — розповів він.

Голова ОДА запевнив, що більш детально про цей захід розкажуть після того, як завершать розслідування.

«Ми дозволимо фахівцям допрацювати цю версію, і тоді вони повідомлять», — додав Осачук.

За останніми даними МОЗ, в Україні зафіксували 1668 випадки інфікування коронавірусом. З них 35 людей одужали та 52 померли. Зараз у закладах охорони здоров'я перебуває 757 людей, з них 33 у критичному стані.

У Чернівецькій області наразі зафіксували 273 випадки інфікування коронавірусом SARS-CoV-2.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 9:00 та о 18:00.

Поділитись: