Юргіс Вілчінскас, керівник секції преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні впевнений, що досвід боротьби українських медіа з фейками стане у пригоді європейським ЗМІ.

Іноземним медіа, зокрема з Євросоюзу, є чому повчитися в українських ЗМІ.

Про це в ефірі Громадського заявив Юргіс Вілчінскас, керівник секції преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні.

«Сьогодні медіа-простір характеризується такими жахливими речами як фейкові новини, дезінформація, пропаганда, які спонсоруються деякими державами. І тут, думаю, в Україні вже є певний досвід того, як з цим боротися. Я думаю, що багатьом країнам сусідам, і країнам з самого ЄС, буде дуже цікаво про це дізнатися», — сказав він.

Найголовніша проблема для медіа сьогодні — це «як залишитися незалежними», адже «бізнесові моделі, за якими медіа працювали протягом десятиліть, сьогодні розпадаються», — додав дипломат.

Нагадаємо, цими днями в Києві відбувається 2-а медіа-конференція Східного партнерства — програми співпраці Євросоюзу з його країнами сусідами. Це велика подія, організована Євросоюзом, яку приймає Київ.

Нагадаємо також, що від 1-го вересня повністю запрацювала Угода про асоціацію між ЄС та Україною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Фінляндії відкрили Європейський центр для протидії «гібридній» війні.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: