Російський опозиційний журналіст Аркадій Бабченко живий. Він не помер увечері 29 травня у результаті замаху. Смерть Бабченка була інсценована, але замах на нього готувався. Організатор замаху затриманий. МЗС Росії назвало «антиросійською провокацією» спецоперацію з попередження вбивства Бабченка.

Російський опозиційний журналіст Аркадій Бабченко живий. Він не помер увечері 29 травня у результаті замаху. Смерть Бабченка була інсценована, але замах на нього готувався. Організатор замаху затриманий. 31 травня йому обиратимуть запобіжний захід.

Бабченко наголосив, що наразі не займається розслідуваннями, а пише виключно «фельєтони»​, тому підставою для замаху на нього могла бути його громадянська позиція. 

Він також зазначив, що про спецопеацію знали найближчі родичі. 

Водночас, журналіст знову вибачився перед усіма колегами та друзями, яким довелося пережити його «смерть»​. 

«Вибачте, але не можна було допустити витоку інормації», — додав Бабченко. 

Говорячи про наміри отримати громадянство України, Бабченко зазначив, що не знає, чи хоче він його отримувати. Зараз він має посвідку на проживання на Україні. 

Бабченко вважає, що мета замовлення його вбивства — дестабілізувати ситуацію в Україні. 

«Після цього я не задаю собі питань щодо Шеремета (російський журналіст Павло Шеремет жив і працював в Україні. Його авто підірвали 20 липня 2016 року — ред.)», — сказав Бабченко. 

Журналіст не виключив, що спецопорація із запобігання замаху на нього була провокацією СБУ. 

«Але на мій погляд було так, як було. Я повірив», — додав він. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Тактична перемога — стратегічна поразка: реакція світу на спецоперацію з Бабченком

Поділитись: