Політика

Іран: Нові санкції США порушують ядерну угоду

3 серпня, 2017 08:09
Політика/Іран: Нові санкції США порушують ядерну угоду
Зберегти
Вигляд
Іран заявив, що нові санкції США порушують умови ядерної угоди, яка була підписана за президентства Барака Обами між цими та іншими світовими державами.

Іран заявив, що нові санкції США порушують умови ядерної угоди, яка була підписана за президентства Барака Обами між цими та іншими світовими державами.

Про це повідомляє Reuters.

«На наш погляд, ядерна угода була порушена, і ми покажемо відповідну і пропорційну реакцію на цю проблему», — заявив заступник міністра закордонних справ Аббас Аракчі.

Іран вже заявив, що буде скаржитися на орган, який здійснює нагляд за укладенням угоди 2015 року. Нагадаємо, згідно з документом, Іран зобов'язався припинити розробку ядерної програми в обмін на полегшення санкцій з боку США.

Трамп, який під час своєї виборчої кампанії назвав цей документ «найгіршою угодою», підписав нові санкції проти Ірану, Росії та Північної Кореї напередодні, 2 серпня.

Іран не має дипломатичних відносин або прямих торговельних зв'язків з США, тому його варіанти обмежені. Аракчі сказав, що реакція Тегерана буде «розумною».

«Головною метою Америки щодо затвердження цих санкцій проти Ірану є знищення ядерної угоди, і ми покажемо дуже розумну реакцію на цей крок», — сказав Аракчі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Трамп про санкції: США не будуть терпіти втручання у демократію. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини