Верховна Рада підтримала дострокове припинення повноважень народної депутатки України від партії «Європейська Солідарність» Ірини Луценко. Раніше дружина ексгенпрокурора повідомила, що написала заяву про дострокове припинення повноважень за станом здоровʼя.

За позбавлення депутатки мандата проголосували 275 народних обранців.

«Боротьба й опозиція з режимом Януковича, Революція Гідності, війна з Російською Федерацією, волонтерство і робота в парламенті — це коротко, що можна сказати за моє перебування 10 років у політиці», — сказала Луценко з трибуни парламенту.

Ірина Луценко входила до парламенту VII-IX скликань. В останньому скликанні входила до фракції «Європейська Солідарність», була членкинею комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування.

Тепер її місце в парламенті мала б зайняти Наталія Бойко, 24-й номер у списку партії Петра Порошенка. Водночас, представник «Слуги Народу» Максим Бужанський з трибуни заявив, що Наталя Бойко стала радницею прем'єр-міністра Олексія Гончарука, тож зняла свою кандидатуру. Депутатом замість Луценко, на його думку, може стати ексглава Інституту нацпам'яті Володимир В'ятрович.

Дружина ексгенпрокурора Юрія Луценка Ірина 4 листопада повідомила, що написала заяву про дострокове припинення повноважень народного депутата за станом здоровʼя.

Вона подякувала своїм колегам і однодумцям за підтримку, а також зазначила, що залишається членкинею партії «Європейська Солідарність».

Поділитись: