На півдні Іспанії чоловік викинув старий холодильник в ущелину вздовж дороги. Тепер чоловік змушений виплатити штраф у 45 тисяч євро і самостійно витягнути побутову техніку.

Про це повідомляє ВВС.

Чоловік, який працював у компанії, що займається переробкою побутового електронного обладнання в Альмерії, зіштовхнув великий холодильник в ущелину вздовж дороги. Цей процес знімав на відео його друг, пізніше ролик опублікували в інтернеті.

Після численних скарг користувачів, відеозаписом зацікавилося іспанське агентство з охорони навколишнього середовища SEPRONA. Героя ролику знайшла поліція, наказала йому дістати холодильник й утилізувати побутову техніку належним чином. Пізніше правоохоронці знайшли відео, як він в аналогічний спосіб позбавлявся пральної машини.

Крім того, іспанця оштрафували на 45 тисяч євро і звільнили з роботи. Компанії, у якій працював чоловік, також загрожує штраф в розмірі до 300 тисяч євро.

Коли поліція провела перевірку фірми, вони виявили у дворі 50 пральних машин і 20 холодильників, при цьому не було ніяких контейнерів для їх зберігання. Власники не змогли надати докази того, що протягом останніх 10 років вони доставляли відходи побутової техніки компанії, уповноваженій їх переробляти.

Холодильники і морозильні камери є одними із найбільш токсичних побутових товарів, якщо їх неправильно утилізувати. Вони містять гази, які можуть завдати серйозної шкоди навколишньому середовищу.

Нагадаємо, в місті Делі в Індії сміттєва гора вже сягає понад 60 метрів заввишки та займає площу в понад 40 футбольних полів. Якщо ця динаміка збережеться, то вже через рік гора сміття стане вищою за Тадж Махал, одну з найвідоміших архітектурних пам’яток Індії.

Поділитись: