Президент Бразилії Жаїр Болсонару заявив, що окремі бразильські політики та ЗМІ дурять народ, перебільшуючи небезпеки нового коронавірусу SARS-CoV-2.

Як передає The Guardian, про це Болсонару заявив в інтерв’ю в неділю, 22 березня. Він розкритикував рішення губернаторів деяких штатів ввести жорсткий карантин і закрити більшість закладів.

«Люди скоро зрозуміють, що їх ці губернатори й значною мірою ЗМІ пошили в дурні через коронавірус», — сказав бразильський лідер.

Він також заявив, що протести під гаслами «Геть Болсонару», які майже тиждень тривають у країні, — то змова проти нього, яку підігрівають медіа: «Це безсоромна кампанія, колосальна й абсурдна кампанія проти глави держави».

Зазначимо, сам Болсонару пройшов тести на коронавірус: перший показав позитивний результат, другий — негативний. Водночас SARS-CoV-2 виявили щонайменше у двох людей із його оточення, які супроводжували його на зустрічі з президентом США Трампом 7 березня.

За останніми даними, в Бразилії 1546 випадків інфікування коронавірусом і 25 летальних.

Станом на ранок 23 березня у світі офіційно зареєстровано 339 259 випадків зараження коронавірусом SARS-CoV-2, 14 706 смертей та 98 834 випадки, коли пацієнти успішно одужали після зараження.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: