Президент Бразилії Жаїр Болсонару на святі військових піхотинців у Ріо-де-Жанейро, Бразилія, 24 листопада 2018 року
Фото:

EPA-EFE / MARCELO SAYAO

У президента Бразилії Жаїра Болсонару виявили новий коронавірус SARS-CoV-2: перший тест дав позитивний результат. Це перший випадок зараження коронавірусом серед світових лідерів. Пізніше Болсонару повідомив, що другий тест не виявив у нього коронавірусу.

Як повідомляє місцеве видання Jornal O Dia, результати другого тесту, що має підтвердити або спростувати результат, очікуються ввечері 13 березня.

Син Болсонару Едуардо написав у Twitter, що результати тесту, про який повідомили у ЗМІ, не є остаточними.

Сам бразильський президент пізніше повідомив, що другий тест не дав позитивний результат на SARS-CoV-2.

Напередодні, 12 березня, коронавірус виявили в прессекретаря Болсонару Фабіо Вайнгартена. Вайнгартена одразу ж ізолювали. Бразильський президент пізніше записав відеозвернення в медичній масці, де заявив, що пройшов тести для перевірки на коронавірус.

7 березня Болсонару з Вайнгартеном зустрічалися з президентом США Дональдом Трампом, повідомляє CNN. Утім Трамп пізніше неодноразово зазначав, що почувається добре і не збирається проходити перевірку на зараження коронавірусом.

Станом на зараз у Бразилії зафіксовано 85 заражених SARS-CoV-2.

За останніми даними, кількість інфікованих SARS-CoV-2 у світі зросла до 135 232. Від захворювань, які викликає коронавірус SARS-CoV-2, у світі померла 4 981 людина. Водночас одужали 69 642 інфікованих.

Поділитись: