Війна

Італія виділить Україні €2 мільйони гуманітарної допомоги

31 січня, 2018 18:33
Війна/Італія виділить Україні €2 мільйони гуманітарної допомоги
Зберегти
Вигляд
Італія виділить Україні €2 мільйони на гуманітарну допомогу населенню зі сходу України, яке постраждало унаслідок конфлікту на Донбасі.

Італія виділить Україні €2 мільйони на гуманітарну допомогу населенню зі сходу України, яке постраждало унаслідок конфлікту на Донбасі.

Про це повідомило Міністерство закордонних справ Італії.

Про допомогу МЗС країни оголосило після візиту до України міністра закордонних справ Італії, голови ОБСЄ Анджеліно Альфано.

«Перебування міністра Альфано в Україні дало йому можливість оголосити про виділення пакету гуманітарної допомоги для населення, яке постраждало внаслідок гуманітарної кризи на сході України, на загальну суму два мільйони євро», — йдеться у повідомленні.

€500 тисяч виділять на Всесвітню продовольчу програму для постачання продовольчих пайків та предметів першої необхідності в зимовий період, інші €500 тисяч — Дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ), ще €1 мільйон — на Міжнародний комітет Червоного Хреста для фінансування охорони здоров’я та захисту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У 2018 році Донбас потребуватиме $187 млн гуманітарної допомоги — ООН

Раніше стало відомо, що Всесвітня продовольча програма ООН припиняє надавати допомогу Донбасу. За словами речника організації, припинення постачання допомоги на Донбас пов'язане з браком фінансування.

Пов`язані новини