В італійському місті Фінале-Лігуре дві тенісистки вирішили зіграти прямо на дахах сусідніх будинків, оскільки їхній тенісний клуб, як і всі інші в Італії, закрили на карантин через епідемію коронавірусу.

Відео гри опублікували на сторінці клубу Tennisclub Finale.

«Теніс та коронавірус... Вітторія Олівері та Карола Пессіна перемагають на дахах Фінале», — йдеться у повідомленні.

З початку пандемії станом на ранок 19 квітня коронавірусом у світі інфікувалися 2 332 456 людей. З-поміж них 600 006 людей одужали та 160 786 померли. Це означає, що наразі у світі 1 млн 571 тисяча 666 інфікованих пацієнтів.

В Італії, зокрема, інфікувалися 175 925 людей: 23 227 людей померли, а 44 927 одужали.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 9:00 та о 18:00.
Поділитись: