Брат і сестра П’єр і Розмарі Мойо, які володіють рестораном Pellegrini в передмісті австралійського міста Сідней, приготували 103-метрову піцу «Маргарита», аби зібрати гроші для рятувальників, що борються із пожежами в Австралії.

Про це повідомляє CNN.

Зазначається, що на виготовлення «Маргарити» пішло понад 400 кілограмів тіста й чотири години часу. Піцу після приготування порізали на 4000 шматків і продавали перехожим. Виручені кошти власники Pellegrini передали пожежній службі штату Новий Південний Уельс.

«Може, це й не світовий рекорд (найдовшої піци у світі — ред.), але це точно була подія, яка точно допомогла змінити світ на краще й зібрати необхідні кошти», — сказав співвласник ресторану П’єр Мойо в коментарі CNN.

За словами чоловіка, 103-метрову піцу скуштувало близько 3000 людей, однак точна кількість зібраних коштів поки не відома.

Нагадаємо,

  • 8 листопада, через збіг високої температури (35 градусів Цельсія) й сильних вітрів на території двох штатів виникло одразу 99 локальних пожеж.
  • Пізніше влада австралійських штатів Новий Південний Уельс та Квінсленд оголосила надзвичайний стан через катастрофічний «рівень лісових пожеж» у регіоні — вперше за останні 10 років.
  • 19 грудня через масштабні лісові пожежі влада Австралії оголосила надзвичайний стан щонайменше на тиждень. Зокрема, надзвичайний стан оголосили в найбільшому місті країни — Сіднеї — й штаті Новий Південний Уельс.
  • Через отруйні випари лікарі говорять про надзвичайну ситуацію у сфері громадської охорони здоров'я. За останні тижні в лікарнях різко зросла кількість пацієнтів з проблемами в дихальних шляхах.
  • За останніми даними, пожежі охопили щонайменше п'ять штатів. Загинуло 23 людини і майже пів мільярда тварин.
  • Сусідні країни — Нова Зеландія, Папуа-Нова Гвінея і Вануату — запропонували допомогу уряду Австралії в подоланні стихійного лиха.
  • Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков також заявив, що Україна готова направити в Австралію близько 200 спеціально підготовлених рятувальників для боротьби з пожежами. Але в Австралії відмовилися від допомоги.
Поділитись: