Італія звернулася до України з проханням допомогти з бригадами медиків для боротьби з епідемію коронавірусу в країні.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на селекторній нараді під головуванням президента України Володимира Зеленського щодо боротьби з поширенням коронавірусу.

Він додав, що низка країн уже надала італійській стороні таку підтримку.

«Було б добре надати Італії бригаду з кількох наших фахівців, скажімо анестезіологів, до того, як у нас настане пік хвороби. Тоді вони повернуться з неоціненним досвідом боротьби з пандемією. Однак ми повинні забезпечити їхню повну безпеку та найкращі умови роботи в Італії», — зазначи президент Володимир Зеленський.

Голова МВС також запропонував допомогти Італії, надавши спирт для медичних потреб.

За останніми даними, в Італії коронавірусом інфіковані понад 105 тисяч людей, з них понад 12 тисяч померли, а понад 15 — одужали.  В Україні коронавірусом заразилися 669 людей, з них 17 померли, а 10 одужали.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 8:00 та о 18:00.

Поділитись: