Із Кременчука туристів возять до анексованого Криму

Депутати Кременчуцької міської ради зацікавилися питанням перевезень кременчужан до анексованого Криму.

На сесії міської ради депутат Ганна Павленко в своєму запиті озвучила тему про розміщення в місті реклами перевезень до анексованого Криму.

За словами депутатки, в оголошеннях вказані контактні телефони для замовлення послуги, але немає інформації про  самого перевізника.

«Мова йде про економічну підтримку окупанта, в боротьбі з яким загинули понад 30 наших земляків», — заявила Ганна Павленко.

Депутатка попросила звернути увагу на це поліцію. На її думку мова йде про стимулювання містян для поїздок на курортний відпочинок в Криму. Депутати підтримали запит своєї колеги.

Громадське Кременчук спитало у кременчужан: «Чи готові вони їхати в Крим на відпочинок?».

А у депутатів журналісти запитали, що ж робити переселенцям з Криму, яким необхідно дістатися до півострову.

Довідка

Анексія Криму РФ не визнається українською державою, не визнається Генеральною асамблеєю ООН, ПАРЄ, ПА ОБСЄ, а також суперечить рішенню Венеціанської комісії, натомість російською владою трактується як «повернення Криму до Росії».

Згідно з Законом України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» територія Кримського півострова внаслідок російської окупації вважається тимчасово окупованою територією.

У кінці лютого — початку березня 2014 перекинуті з Росії і кримських баз Чорноморського флоту РФ війська без розпізнавальних знаків окуповували Кримський півострів.

Також було створено збройне формування з російських «козаків», яке називало себе «самооборона Криму».

16 березня 2014 на території Криму і міста Севастополя пройшов псевдореферендум про статус півострова, за сфальсифікованими результатами якого Росія включила Крим до свого складу.

Ні Україна, ні Європейський Союз, ні США не визнали це голосування і вважають, що Крим Росія анексувала.