Війна

Ізраїль зруйнував «найбільший та найглибший» тунель у Секторі Гази

15 квітня, 2018 23:31
Війна/Ізраїль зруйнував «найбільший та найглибший» тунель у Секторі Гази
Зберегти
Вигляд
Армія Ізраїлю зруйнувала найбільш важливий стратегічний тунель у Секторі Гази.

Армія Ізраїлю зруйнувала найбільш важливий стратегічний тунель у Секторі Гази. Міністр оборони Ізраїлю заявив, що це найбільший та найглибший тунель, коли-небудь зафіксований Збройними силами країни на цій території.

Про це повідомляє ВВС.

Тунель почали будувати ще в 2014 році — тоді під час боїв у Секторі Гази сили Ізраїлю зруйнували близько 30 тунелей, які, на думку країни, будувалися для здійснення нападів.

Речник Міноборони Ізраїлю повідомив, що зруйнований нині тунель будували представники палестинського ісламістського руху Хамас. Багатокілометровий тунель починався у районі табору біженців у Джабалії в Секторі Газа, а його кінець доходив ізраїльської території, але не мав виходу на поверхню.


Маркованою лінією позначено кордон між Сектором Газа та Ізраїлем

В армії Ізраїлю також заявили, що на території Гази тунель з’єднувався ще з кількома подібними. Сили країни засипали його матеріалом, «який зробить його на деякий час непридатним для використання».

У лютому 2018-го військово-повітряні сили Армії оборони Ізраїлю завдали ударів по підземній інфраструктурі в південній частині Сектора Гази.

30 березня щонайменше 12 палестинців загинули та сотні дістали поранення внаслідок сутичок з ізраїльськими силами безпеки на кордоні Сектора Гази. Згодом повідомлялося, що сутички у Секторі Гази призвели до 17 загиблих.

Пов`язані новини