Економіка

Кабмін доручив аудиторській службі перевірити тарифи на доставку пенсій Укрпоштою

Громадське
Економіка/Кабмін доручив аудиторській службі перевірити тарифи на доставку пенсій Укрпоштою
Зберегти
Вигляд
Кабінет міністрів України дав доручення Державній аудиторській службі України перевірити формування тарифу на доставку пенсій Укрпоштою.

«Нам говорять, що треба за кожну доставку пенсії заплатити умовно кажучи 3 гривні. У мене питання: це реальна вартість чи це може завищена вартість? От як тільки ми зрозуміємо вартість, тоді ми будемо говорити далі про те, яким чином виходити з цієї ситуації», — повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

На перевірку формування тарифу уряд дав аудиторській службі 10 днів, відтак результати перевірки мають надійти до 17 листопада.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Громадське.Реформа»: Укрпошта хоче закрити половину відділень. Уряд проти

Нагадаємо, що 26 жовтня стало відомо, що Укрпошта може відмовитись від доставки пенсій та закрити відділення у сільській місцевості через нерентабельність. Пізніше, у коментарі Громадському, голова компанії уточнив, що відділення не закриють, якщо Пенсійний фонд підвищить тариф на доставку пенсій.

«У середньому кожне (відділення) щомісяця зазнає збитків майже на 3 тисячі гривень. Одна з головних причин збитковості — доставка пенсій за тарифами, нижчими від собівартості. На кожній доставці втрачаємо 19 гривень», — повідомляв очільник Укрпошти.

Як повідомлялося, Укрпошта закриє частину відділень у невеликих селах та замінить їх на поштарів, що будуть пересуватись на автомобілях. В Укрпошті заявляли, що утримання відділень у селах з населенням менше 2000 осіб є економічно невигідним.

Президент України Петро Порошенко заявляв, що виступає проти закриття відділень Укрпошти.

Пов`язані новини