Кабінет міністрів України дав доручення Державній аудиторській службі України перевірити формування тарифу на доставку пенсій Укрпоштою.

«Нам говорять, що треба за кожну доставку пенсії заплатити умовно кажучи 3 гривні. У мене питання: це реальна вартість чи це може завищена вартість? От як тільки ми зрозуміємо вартість, тоді ми будемо говорити далі про те, яким чином виходити з цієї ситуації», — повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

На перевірку формування тарифу уряд дав аудиторській службі 10 днів, відтак результати перевірки мають надійти до 17 листопада.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Громадське.Реформа»: Укрпошта хоче закрити половину відділень. Уряд проти

Нагадаємо, що 26 жовтня стало відомо, що Укрпошта може відмовитись від доставки пенсій та закрити відділення у сільській місцевості через нерентабельність. Пізніше, у коментарі Громадському, голова компанії уточнив, що відділення не закриють, якщо Пенсійний фонд підвищить тариф на доставку пенсій.

«У середньому кожне (відділення) щомісяця зазнає збитків майже на 3 тисячі гривень. Одна з головних причин збитковості — доставка пенсій за тарифами, нижчими від собівартості. На кожній доставці втрачаємо 19 гривень», — повідомляв очільник Укрпошти.

Як повідомлялося, Укрпошта закриє частину відділень у невеликих селах та замінить їх на поштарів, що будуть пересуватись на автомобілях. В Укрпошті заявляли, що утримання відділень у селах з населенням менше 2000 осіб є економічно невигідним.

Президент України Петро Порошенко заявляв, що виступає проти закриття відділень Укрпошти.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile