УКРАЇНА

Кабмін переформатував Офіс залучення інвестицій

21 березня, 2018 20:00
УКРАЇНА/Кабмін переформатував Офіс залучення інвестицій
Зберегти
Вигляд
Рішення про створення державної установи Офіс залучення інвестицій (UkraineInvest) прийняли на засідання Уряду 21 березня.

Рішення про створення державної установи Офіс залучення інвестицій (UkraineInvest) прийняли на засідання Уряду 21 березня.

Про це йдеться у повідомлення прес-служби Кабміну.

Згідно з повідомленням, Офіс залучення інвестицій перетвориться з дорадчого органу при Кабінеті міністрів на державну установу. При цьому мета його діяльності залишиться незмінною.

Мета UkraineInvest — сприяти координації роботи державних органів під час інвестування в українську економіку.

«Фахівці офісу готують пропозиції стосовно формування, покращення та реалізації інвестиційного потенціалу України, розвитку ключових інвестиційних проектів, стимулювання інвестиційного середовища в Україні та захисту прав інвесторів», — йдеться в повідомленні на сайті уряду.

Кошти на діяльність «Офісу залучення інвестицій» було передбачено у державному бюджеті на 2018 рік, проте до сьогодні їхнім розпорядником залишався Кабмін.

Також уряд створив робочу групу для вирішення проблем іноземних інвесторів.

Раніше повідомлялось, що екс-секретар Національної інвестиційної ради Ложкін таємно інвестує гроші у Німеччині. Порошенко вивів Ложкіна з інвестради через розслідування щодо продажу UMH.

Також Світовий банк заявив, що має ресурси для інвестицій в Україну, проте не може їх надати.

Більше про:
# інвестиції
Пов`язані новини