У програмі дій уряду закладено залучення прямих іноземних інвестицій у розмірі 50 мільярдів доларів протягом наступних 5 років.

Такі дані містяться у тексті програми, опублікованому на сайті Верховної Ради.

Зазначається, що уряд не відмовився від ідеї забезпечити зростання економіки України на 40% протягом наступних 5 років, а також створення 1 мільйона робочих місць.

Окрім цього, уряд планує відновити інфраструктуру в державі.

«Відбудеться очевидний розвиток інфраструктури, зокрема всі основні дороги (24 000 км) будуть приведені у хороший стан, активно розвиватиметься залізниця, побудовано 5 глибоководних портів та 15 аеропортів», — йдеться у програмі дій уряду.

Там очікують, що через 5 років проведення реформ в Україні кожен громадянин буде забезпечений на рівні реального прожиткового мінімуму, а демографічний тренд стане позитивним, тобто рівень народжуваності перевищить рівень смертності.

Крім цього в уряді планують зменшити рівень викидів шкідливих газів в атмосферу щонайменше на 20%.

«Досягнення цього буде міцним фундаментом для реалізації стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та Організації Північноатлантичного договору», — зазначають у програмі дій уряду.

Зазначимо, що 30 вересня програму дій уряду зареєстрували у Раді.

В уряді повідомляли, що програма дій може стати основою нової кредитної програми, яку Україна укладе з Міжнародним валютним фондом. Це означає, що реформи, які уряд закладе у цю програму, стануть передумовами для отримання траншів програми.

«Порядком денним можливої підтримки з боку МВФ може стати програма дій уряду, яку буде презентовано Кабінетом міністрів 29 вересня 2019 року», — повідомляли у Міністерстві фінансів за підсумками роботи місії МВФ в Україні.

Поділитись: