Новий прем’єр-міністр України Олексій Гончарук розповів про ключові пріоритети роботи його уряду протягом 5 наступних років.

Про це Гончарук повідомив під час зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським, керівництвом Верховної Ради та правоохоронних органів 2 вересня.

За словами Гончарука, метою діяльність уряд буде забезпечення зростання економіки України на 40% протягом найближчих 5 років. За його словами, таке зростання призведе до створення щонайменше 1 мільйона нових робочих місць.

Також уряд планує здійснити ремонт 24 тисяч кілометрів автодоріг;

Забезпечити роботу 15 аеропортів та 5 морських портів (зазначимо, що за даними Мінінфраструктури, в Україні працюють 13 морських портів на Чорному морі та у дельті Дунаю);

Покрити Україну швидкісним інтернетом;

Запустити внутрішньо водні шляхи;

Уряд має працювати над зниженням тарифів, зокрема запроваджуючи енергоефективні заходи.

«Очевидно, що цифра у платіжці має бути меншою. Ми над цим працюємо», — повідомив Гончарук.

Зменшення рівня шкідливих викидів: запровадження системи моніторингу

«Хтось думає, що ми забули про екологію. Це не правда. Екологія у нас у фокусі. Від цього хворіють люди, від цього ми втрачаємо нашу землю. Почнемо з моніторингу», — зазначив Гончарук.

В Україну повинні повертатись люди, народжуватись українців має більше, ніж помирати.

Після 2020 року країна повністю має бути в телефоні.

Відмова від використання паперовими документами з 1 жовтня 2019 року

Наступні декілька тижнів – створення команд у міністерствах. Неефективних та корумпованих менеджерів звільнять;

Лібералізація ринку праці та ринку землі.

«Але при цьому ми наголошуємо, що ми змоделюємо її таким чином, щоб ніхто не втратив землю, щоб люди ставали багатші внаслідок запровадження цієї реформи», — повідомив Гончарук та додав, що земельну реформу проведуть тоді, «коли ми будемо готові» та зазначив, що орієнтовно ринок землі запустять у середині 2020 року.

Проведення податкової реформи.

Уряд планує протягом місяця подати детальну програму роботи уряду зі строками виконання та відповідальними за її реалізацію.

Поділитись: