УКРАЇНА

Кабмін погодив контракт з главою «Укрзалізниці» Кравцовим

27 вересня, 2017 17:07
УКРАЇНА/Кабмін погодив контракт з главою «Укрзалізниці» Кравцовим
Зберегти
Вигляд
Уряд затвердив контракт з виконуючим обов'язки голови правління «Укрзалізниці» Євгеном Кравцовим.

Уряд затвердив контракт з виконуючим обов'язки голови правління «Укрзалізниці» Євгеном Кравцовим.

Це рішення Кабмін ухвалив на засіданні 27 вересня.

Згідно з контрактом, який є в агентства «Інтерфакс-Україна», Кравцов як член правління має отримувати  500,2 тис. гривень окладу, та винагороду як голова правління  714, 6 тис. гривень.

Йому також нараховуватиметься квартальна премія, яка не може перевищувати три посадові оклади. Також передбачена річна премія, яка не може перевищувати 24 посадових оклади.

Такі премії не нараховуються, згідно з контрактом: у разі відсутності прибутку за аналізований період; наявності простроченої заборгованості перед бюджетом; збільшення розміру боргів із зарплати; невиконання рішень вищого органу управління ПАТ, наглядової ради.

Таким чином, виходячи з вищевказаних даних, без урахування матеріальної допомоги та надбавок за стаж і вчені звання, у разі виконання всіх вимог контракту, Кравцов за рік зможе заробити на посаді члена правління 24 млн грн, в.о. голови правління — 32,5 млн грн.

Нагадаємо, 9 серпня глава «Укрзалізниці» Войцех Балчун написав заяву про звільнення. Цього ж дня Кабмін підтримав відставку Балчуна. Прем’єр Гройсман повідомив, що очільник УЗ написав заяву за власним бажанням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шампанське, кримінал та Україна в серці: реакція на відставку глави «Укрзалізниці» Балчуна.

Раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян неодноразово критикував роботу Балчуна на посаді голови «Укрзалізниці». Міністр закликав звільнити його та передати «Укрзалізницю» в управління уряду. 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини