При продажу транспортних засобів або будь-якій іншій зміні власника відтепер не потрібно проводити процедуру зняття автомобіля з обліку. Транспортний засіб одразу буде перереєстровуватись на нового власника.

При продажу транспортних засобів або будь-якій іншій зміні власника відтепер не потрібно проводити процедуру зняття автомобіля з обліку. Транспортний засіб одразу буде перереєстровуватись на нового власника.

Про це повідомляє видання «Ліга.Бізнес» з посиланням на постанову Кабінету міністрів України.

Як зазначається, постановою також розширено перелік документів, необхідних для підтвердження правомірності покупки авто. До нього додано договір купівлі-продажу за результатами аукціону чи електронних торгів.

Також удосконалено процедуру передачі транспортних засобів Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Як зазначається, нові правила реєстрації транспортних засобів також передбачають перевірку власника автомобіля на наявність у нього боргів, зокрема за аліментами.

Відтепер при перереєстрації транспортного засобу в органах МВС, відповідальні особи будуть перевіряти, чи перебуває власник у реєстрі боржників.

Нагадаємо, у грудні минулого року Верховна Рада ухвалила нові засоби примусового стягнення боргів за несплату аліментів

У травні 2018 року повідомлялося, що кількість боржників аліментів в Україні складає 171 337 осіб, з них близько 8% — жінки.

На Львівщині чоловік отримав умовний термін через несплату аліментів.

Наприкінці березня 2018-го майно боржників аліментів почали продавати на онлайн-аукціоні.

Також повідомлялося, що платники аліментів мають подавати щоквартальні звіти

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Новий закон про стягнення аліментів з боржників: що зміниться

Поділитись: