Суд на Львівщині засудив чоловіка до одного року умовного терміну через несплату аліментів у сумі понад 20 тисяч гривень.

Суд на Львівщині засудив чоловіка до одного року умовного терміну через несплату аліментів у сумі понад 20 тисяч гривень.

Про це повідомляє видання «Zaxid.net» з посилання на вирок суду.

Зазначається, що Буський районний суд Львівської області визнав чоловіка винним в ухиленні від сплати аліментів на утримання доньки і засудив його до покарання у вигляді одного року позбавлення волі.

Водночас суд встановив обвинуваченому випробувальний термін тривалістю один рік.

Відповідно до вироку, чоловік мав сплачувати аліменти на утримання доньки щомісячно, починаючи з 1 лютого 2016 року, у розмірі не менше 30% прожиткового мінімуму.

Чоловік аліментів не сплачував, внаслідок чого утворилася заборгованість у понад 20 тисяч 500 гривень.

«Під час засідання обвинувачений визнав свою вину. Він пояснив, що ніде не працював та не мав доходів для сплати аліментів», — йдеться у повідомленні.

Обираючи покарання суд врахував те, що у чоловіка не було судимості і він має позитивні характеристики із місця проживання.

ЧИТАЙТЕ: Антін і Сніжана: що робити, коли немає грошей на аліменти

Нагадаємо, у грудні минулого року Верховна Рада ухвалила нові засоби примусового стягнення боргів за несплату аліментів.

Раніше у Мін'юсті повідомили, що заборонили виїзд за кордон 82 тисячам боржників за аліментами.

Наприкінці березня 2018-го майно боржників аліментів почали продаватина онлайн-аукціоні.

На почату лютого 2018 року в Мін'юсті заявили, що до Єдиного державного реєстру боржників вже внесли 86 106 осіб, які мають заборгованість зі сплати аліментів.

Також повідомлялося, що платники аліментів мають подавати щоквартальні звіти

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новий закон про стягнення аліментів з боржників: що зміниться

Поділитись: