Уряд Канади виплатить родинам кожного з 57 громадян та 29 постійних жителів країни, які загинули у результаті аварії українського літака Boeing-737 в Ірані, по 25 тисяч канадських доларів (353 тисяч гривень).

Про це заявив прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо, передає АР.

«Ми очікуємо, що Іран відшкодує цим сім'ям… Але я їх зустрів. Вони не можуть чекати тижнями. Зараз їм потрібна підтримка», — сказав він.

Він уточнив, що будь-які гроші, які Іран надасть пізніше, передадуть прямо сім'ям, і вони не будуть повернуті канадському уряду.

Як повідомлялося, уряд протягом тижня має виплатити по 200 тисяч гривень допомоги родинам загиблих українців в катастрофі літака авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» в Ірані 8 січня.

  • Літак Boeing-737 авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» розбився уночі 8 січня невдовзі після вильоту з міжнародного аеропорту Імам Хомейні, що на околицях Тегерана.
  • На борту перебували 167 пасажирів та 9 членів екіпажу, усі вони загинули. Серед жертв авіакатастрофи — 11 українців
  • Серед загиблих також було 82 громадяни Ірану, 63 — Канади, 10 — Швеції, 4 — Афганістану, а також по 3 громадяни Німеччини та Великої Британії.
  • 9 січня прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо заявив, що дані канадської розвідки та розвідки союзників вказують на те, що український літак збила іранська ракета.
  • 11 січня Іран визнав, що літак Boeing ненавмисне збила іранська ракета, оскільки його сприйняли за ворожий об’єкт.
Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile