Канадські рибалки знайшли лобстера з блакитними та червоними відбитками логотипу Pepsi на клешні.

Канадські рибалки знайшли лобстера з блакитними та червоними відбитками логотипу Pepsi на клешні.

Про це пише The Guardian.

Пійманих біля Гранд Манан, Нью-Брансвік, лобстерів завантажили в ящик для обмотування клешень, коли член команди Кларисса Ліндстренд помітила дивний відбиток.

«Я подумала: о, це ж банка Pepsі! Я роздивившилася ближче, це виглядало радше як татуювання, або ніби зображення надруковане просто на клешні», — розповіла Ліндстренд.

Ні вона, ні жоден інший член команди ніколи подібного не бачили. Майже тиждень після знахідки точилися дискусії стосовно того, яким чином таке могло статися.

Одні вважали, що лобстер виріс просто навколо банки з-під газованки. Інші — що якимось чином частина банки застрягла в клешні.

Ліндстранд відкинула ці варіанти, зазначивши, що зображення на було «піксельним», воно не могло бути з жерстяної банки. По-друге, було замалим.

Логотип виглядав так, наче був з друкованої картинки, проте папір мав розчинитися у воді.

«Я досі намагаюся зрозуміти, що ж це насправді було», — каже жінка.

Дивна знахідка змусила вкотре замислитися про кількість сміття, яке внаслідок діяльності людини потрапляє до океану.

До Світового океану щороку потрапляє від 5 до 13 мільйонів тонн сміття, яке потрапляє в їжу морських птахів, риб та інших організмів.

Мореплавець Дейм Еллен МакАртур каже, що існує вірогідність того, що у 2050 році пластику в морях буде більше, ніж риби (за вагою).

Раніше природозахисна організація Greenpeace показала альтернативний новорічний ролик компанії Coca-Cola «Свято наближається», в якому вказала на проблему забруднення довкілля.

Нагадаємо, мешканець Кропивницького, 17-річний учень Руслан Коптєв створив спеціальний пристрій для очищення водойм від легкого сміття, а український школяр Микола Іванченко переміг на конкурсі в США з винаходом для очищення води від нафти.

Поділитись: