Рівень доходу та заощаджень кандидата у президенти України Юрія Тимошенка не дозволив би йому самостійно внести до Центральної виборчої комісії 2,5 мільйона гривень застави.

Про це повідомляє YouControl у своєму прес-релізі.

Там проаналізували декларації кандидатів у президенти та виявили, що у Юрія Тимошенка не було достатньо доходів та заощаджень, а також цінного майна, яке він міг би продати, для того, аби сплатити заставу у розмірі 2,5 мільйона гривень.

«Бізнесом він не володіє, його дохід за 2017 рік складає 239 тис. грн, а всієї родини — 273 тис. грн. Інших грошових активів він не має, хоча разом з дружиною володіють кількома земельними ділянками та житловим будинком в Коломиї. Навіть авто Юрій Тимошенко не має», — повідомляють в YouControl.

Там зазначають, що відповідно до роз’яснення ЦВК, заставу для участі у виборах кандидати-самовисуванці мали вносити самостійно.

Зазначимо, що за результатами підрахунку 99,94% голосів виборців за Юрія Тимошенка проголосувало 0,62% виборців. Загалом за нього віддали свої голоси 117,7 тисячі українців. Водночас розрив між кандидатами у президенти Юлією Тимошенко (чиє прізвище та ініціали повністю збігаються з прізвищем та ініціалами Юрія Тимошенка) та Петром Порошенком складає 2,56% голосів.

За розрахунками Комітету виборців України, 1 голос Юрію Тимошенку обійшовся у 22 гривні. Найбільше на одного виборця витратив Роман Насіров —997 гривень.

Зазначимо, що за результатами підрахунку 99,2% голосів виборців розрив між Порошенком та Зеленським складає 14,3%.

Явка на виборах президента по країні 64%: найактивніше голосувала Львівщина.

Детально про вибори читайте в текстовому онлайні Громадського. Також дивіться наш онлайн-марафон.

Поділитись: