Карантинні обмеження в Україні, які мають закінчитися 24 квітня, можуть продовжити як мінімум до 12 травня.

Про це заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко в етері «24 каналу».

«Я як головний санітарний лікар України буду готувати подання про продовження карантину. Водночас можу анонсувати певне послаблення карантину в разі, якщо епідеміологічна ситуація буде покращуватися вже в понеділок (27 квітня — ред.)», — заявив він.

Оновлено: міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що МОЗ пропонуватиме уряду дозволити людям виходити на прогулянки в парки та відкрити музеї та бібліотеки.

Водночас санлікар не вказав, про які саме послаблення йдеться, порадивши дочекатися засідання уряду, яке заплановане на 22 квітня.

За словами Ляшка, карантин хочуть продовжити як мінімум до 12 травня 2020 року.

12 березня по всій Україні почався карантин у зв’язку з розповсюдженням у світі коронавірусу. Так, усі навчальні заклади, включно з приватними, закрили на три тижні, до 3 квітня. Також в країні обмежили масові зібрання понад 200 людей. Згодом його посилили і продовжили до 24 квітня.

В Україні станом на 20 квітня підтвердили 5 710 випадків COVID-19. Помер 151 пацієнт, водночас 359 людей — одужали.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику.
Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 9:00 та о 18:00.
Поділитись: