Після введення «карантину вихідного дня» в Україні доведеться закрити кінотеатри та звільнити співробітників.

Про це написав співвласник «Планети кіно» Дмитро Деркач.

«Кінотеатри до 80% доходу отримують саме у вихідні. В будні дні люди не ходять в кінотеатри, вони активно натовпами їздять в громадському транспорті», — написав Деркач.

Він уточнив, що «Планета кіно» попрацює тиждень, після цього, ймовірно, буде змушена закрити всі кінотеатри і звільнити 500 співробітників.

На його думку, в кінотеатрах набагато безпечніше, ніж у громадському транспорті, «який продовжить переповнюватися в будні дні».

Більше про новий карантин

В Україні відмовляються від адаптивного карантину та запроваджують загальнодержавний карантин з обмеженнями «помаранчевої» зони. Додатково уряд запроваджує «карантин вихідного дня» з 14 листопада і щонайменше до 30 листопада.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що найкращий варіант для медичної системи — це запровадження локдауну на всій території України на три тижні. Однак цього не витримає економіка. Тому МОЗ рекомендує хоча б посилити карантинні обмеження.

На мітинг проти таких заходів 11 листопада під будівлю Кабміну вийшли представники бізнесу, зокрема кіноіндустрії та ресторанної сфери.

Що з епідемією в Україні?

Вона стрімко набирає обертів. Зараз щодоби виявляють близько 10 тисяч нових випадків інфікування. За минулу добу, 10 листопада, коронавірусне захворювання підтвердили у 10 611 людей.

За весь час у нас виявили 489 808 випадків інфікування. З них 221 459 людей одужали, а 8 947 — померли від ускладнень.

Поділитись: