Апеляцію генерал-майора Віктора Назарова, засудженого до 7 років тюрми у справі про збиття військо-транспортного літака Іл-76 14 червня 2014 року в аеропорту Луганська, розглянуть спочатку.

Про це було оголошено під час засідання Дніпровського апеляційного суду.

За словами адвоката потерпілих Віталія Погосяна, таке рішення ухвалене через розформування Апеляційного суду Дніпропетровської області і утворення Дніпровського апеляційного суду. У зв’язку з цим змінена колегія суддів: нова колегія почне розгляд апеляції спочатку.

Також захисник наголосив, що ухвала Апеляційного суду Дніпропетровської області щодо повторного дослідження матеріалів справи та рішення щодо повторної експертизи, не є чинною. Це питання має розглянути нова колегія суддів.

Зазначимо, що засідання суду 29 листопада не відбулося через неявку деяких потерпілих. Наступне засідання призначене на 20 грудня.

Раніше повідомлялося, що генерал Назаров влітку 2018 року отримав від держави квартиру в Києві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Катастрофа ІЛ-76: 4 питання після 4 років розслідування

27 березня 2017 року Павлоградський міськрайонний суд на Дніпропетровщині визнав винним генерал-майора Віктора Назарова, який на момент трагедії був начальником Штабу антитерористичної операції, у «недбалому ставленні до служби, вчиненому в бойовій обстановці, що призвело до тяжких наслідків» у справі про загибель 49 українських військовослужбовців у літаку Іл-76, збитому 14 червня 2014 року озброєними сепаратистами в аеропорту Луганська.

Суд присудив генералу 7 років ув’язнення, однак він подав на апеляцію і наразі працює заступником керівника Генштабу Збройних сил.

14 червня 2014 року на території Луганської області з переносного зенітно-ракетного комплексу було збито літак Іл-76. На його борту перебували 40 військовослужбовців та 9 членів екіпажу. Усі вони загинули.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Катастрофа Іл-76 під Луганськом: історія, розслідування, вирок.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile