Мішель Барньє, який очолює групу перемовників від ЄС у перемовинах щодо виходу Великої Британії з об'єднання, інфікувався новим коронавірусом SARS-CoV-2.

Про це він повідомив у Twitter.

«Хочу повідомити, що мій тест на COVID-19 дав позитивний результат. Почуваюсь добре, в піднесеному настрої. Дотримуюсь усіх необхідних вказівок, як і мої працівники», — написав Барньє.

Зазначимо, що через спалах коронавірусу перемовини щодо виходу Великої Британії з ЄС (Brexit), які розпочалися в березні, відклали. Нині сторони обговорюють можливість їхнього проведення у форматі відеоконференції — через обмеження на подорожі за кордон і аби не наражатися на небезпеку інфікування.

З 1 лютого Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії перестало бути членом Європейського Союзу. Вперше в історії ЄС його покинула одна з країн на основі статті 50 Лісабонського договору.

Після офіційного виходу Великої Британії з ЄС почався 11-місячний перехідний період до грудня 2020 року, протягом якого сторони мають юридично закріпити свої майбутні відносини — зокрема торговельні. Водночас Велика Британія буде дотримуватися певних норм ЄС.

Також нагадаємо, що нещодавно SARS-CoV-2 виявили в одного з головних претендентів на лідерство владної партії Німеччини Фрідріха Мерца.

Нагадаємо, станом на ранок 19 березня у світі офіційно зареєстровано 218 815 випадків зараження коронавірусом SARS-CoV-2, 8810 смертей та 84 114 випадків, коли пацієнти успішно одужали після зараження.

Поділитись: