Начальника патрульної поліції Одеської області Юрія Рибака відсторонили від посади після низки заяв його підлеглої Зої Мельник про хабарництво та неефективність роботи відомства. Ці заяви перевірить дисциплінарна комісія.

Про це Громадському повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

За його словами, для службової перевірки до Одеси відправили спеціальну комісію з Києва.

«Дуже багато обвинувачень було висловлено за останні декілька днів, і дуже багато цих обвинувачень реально не мали ніякої фактової доказової бази. Вивалюється інформація без будь-якої конкретики», — сказав Білошицький.

Він пояснив, що спеціальну комісію створили для того, аби «зібрати фактаж».

Керівника патрульної поліції Одещини відсторонили на час проведення цього розслідування.

«Для того, щоби додатково забезпечити неупередженість і виключити будь-які можливі навіть думки, що може бути якась заангажованість», — зазначив Білошицький, додавши, що навіть без відсторонення Рибака «ніяких перешкод розслідуванню би не було».

На запитання, чи будуть притягнуті до відповідальності Рибак, якщо заяви підтвердяться, або сама Мельник, якщо — ні, Білошицький відповів, що не хоче говорити про це, бо спочатку треба отримати висновки комісії.

Раніше патрульна Зоя Мельник регулярно писала критичні пости про роботу управління патрульної поліції в Одесі, розповідаючи про систематичне хабарництво, встановлені «плани» від керівництва на кількість штрафів, через що поліцейські займаються порушенням правил дорожнього руху, ніж більш важливими справами, про інші проблеми в роботі відомства.

Після цього жінка, за її словами, почала отримувати погрози, а на роботі їй створили «нестерпні умови», аби вона звільнилася.

Нагадаємо, Юрій Рибак — син депутата Горлівської міської ради Володимира Рибака, якого викрали та жорстоко вбили бойовики так званої «ДНР».

Поділитись: