Американський актор, двічі лауреат премії «Оскар» Кевін Спейсі, якого звинуватили у сексуальних домаганнях, вперше з'явився на публіці з 2017 року.

Як повідомляє CNN, у Національному музеї Риму Спейсі прочитав поему «Боксер» Габріеля Тінті — про закривавленого боксера, який піднімався на ноги після кожного удару, але його все одно залишили вмирати на полі бою.

Тінті написав поему, надихнувшись скульптурою «Кулачний боєць». Це частина його поетичного проекту, присвяченого античним статуям. У своєму твіттері він написав, що для музею честь побачити на презентації Спейсі.

Нагадаємо, 24 грудня 2018 року влада Массачусетсу в США почала судовий розгляд щодо Кевіна Спейсі. За словами колишньої ведучої програми новин на телеканалі WCVB-TV Хізер Унру, в 2016 році він на вечірці домагався її сина, якому на той момент було 18 років. Також у домаганнях і насильстві Спейсі звинуватили більше 30 чоловіків, зокрема актор Ентоні Репп.

Творці серіалу «Картковий будиночок» відсторонили його від зйомок, із 2017 року актор не з'являвся на екранах.

Спейсі вибачився за домагання й оголосив про свою гомосексуальність. Він заявив, що шукає лікарів після низки звинувачень у домаганнях до чоловіків і неповнолітніх.

У липні 2019 року прокуратура штату Массачусетс зняла обвинувачення у єдиній справі щодо сексуальних домагань Кевіна Спейсі, яка була у суді.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile