Світ

Хакери атакували пошту співробітників Держдепу США — Politico

18 вересня, 2018 09:46
Світ/Хакери атакували пошту співробітників Держдепу США — Politico
Зберегти
Вигляд
Вона торкнулася електронної пошти та особистої інформації невеликої кількості співробітників Держдепу.

На Державний департамент Сполучених Штатів нещодавно здійснили хакерську атаку. Вона торкнулася електронної пошти та особистої інформації невеликої кількості співробітників Держдепу.

Про це повідомляє Politico, інформацію про кібератаку якому підтвердили двоє посадовців США.

У Держдепі заявили, що від хакерської атаки постраждали менш ніж 1% співробітників — хакери були націлені на вхідні листи їхньої електронної пошти.

Кібератака сталася 7 вересня. Посадовці заявили, що отримана хакерами інформація була «чутливою але не секретною».

Раніше США та Британія попередили про глобальну кібератаку з боку Росії.

Нагадаємо, Міністерство юстиції США висунуло обвинувачення 12-ти співробітникам російського Головного слідчого управління (ГРУ), звинувативши їх у втручанні у вибори президента США у 2016 році. 

Розвідників звинуватили у зламі сервісів комітету Демократичного партії, а також і президентської кампанії Гілларі Клінтон.

Сполучені Штати почали розслідувати втручання Росії у вибори президента 2016 року після того, як радник кампанії Трампа проговорився австралійському дипломату. Згодом стало відомо, що спецпрокурор Мюллер знайшов докази зв’язку Кремля з Трампом перед його інавгурацією.

У лютому 2018-го Мюллер висунув офіційні звинувачення щодо 13 росіян, яких вважає причетними до втручання в президентську кампанію 2016 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: CNN показав документальний фільм про втручання Путіна у вибори в США.

Пов`язані новини