Відповідальними за масову хакерську атаку країни назвали російських хакерів, підтримуваних Кремлем.

Сполучені Штати та Велика Британія попередили про глобальну кібератаку, у якій заражаються вірусами маршрутизатори та інше мережеве обладнання. Відповідальними за масову хакерську атаку країни назвали російських хакерів, підтримуваних Кремлем.

Про це повідомляє Reuters.

США та Британія заявили, що кампанія Росії націлена на урядові установи, бізнес та об’єкти інфраструктури.

Вашингтон та Лондон додали, що ця широкомасштабна глобальна кампанія розпочалася ще в 2015 році, і могла набрати обертів для майбутніх «наступальних операцій».

Країни виголосили заяву за два місяці після того, як вони звинуватили Росію у відповідальності за руйнівний вірус NotPetya, який у 2017 році завдав шкоди інфраструктурі та установам України, а також тисячам комп’ютерів по всьому світу.

Раніше The Sunday Times повідомляла, що у відповідь на удар по Сирії Росія готує кібератаку на Британію.

У Німеччині з грудня до березня тривала хакерська атака на мережі урядових установ — Міністерства закордонних справ та Міністерства оборони країни. Німецькі спецслужби вважають, що за кібератакою на урядові мережі стоїть Росія.

Улітку 2017-го комп’ютерний вірус-вимагач атакував українські банки, державні та приватні підприємства, медіа, державні відомства. Вірус також уразив комп’ютери підприємств Європи та США.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Цифровий апокаліпсис через недбалість: що треба знати про наймасштабнішу хакерську атаку в Україні.

 

 

Поділитись: